سند راهبردی تحول و پیشرفت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان تدوین شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، صابر طالبی رئیس شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در افتتاحیه چهاردهمین کنگره انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، اظهار کرد: شورای مرکزی به عنوان عالی‌ترین رکن شورایی مجموعه وظایفی دارد که سیاست‌گذاری و تعیین خط مشی، تصویب برنامه‌های اتحادیه، ارزیابی برنامه کلان تحولی، انتخاب دبیرکل اتحادیه و اعتباربخشی به گزینه‌های پیشنهادی برای مسؤولان اتحادیه استان‌ها از جمله این وظایف است.
وی با بیان اینکه فعالیت‌ها در ۲ کمیسیون و یک کمیته پیگیری می‌شود، ادامه داد: ۶۵ جلسه شورای مرکزی برگزار شد که ۸۰ مصوبه برای اتحادیه داشته است.
طالبی از تدوین سند راهبردی پیشرفت و تحول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خبر داد و افزود: برای تهیه این سند، ده‌ها مصاحبه با نخبگان، دانش‌آموزان و والدین آنها انجام شد و در مجموع ۱۱۰ جلسه هم‌اندیشی برگزار شده است.
وی از تهیه نظام‌نامه و آیین‌نامه‌های مختلف خبر داد و گفت: اساسنامه اردویی، صندوق احسان دانش‌آموزی، طرح ساماندهی شبکه دانش‌آموزی و دستورالعمل مالی و معاملاتی از جمله نظام‌نامه‌ها و آیین‌نامه‌ها است.